Grup: | PRIMER D'ESO A |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
ANGLÉS 1ESO ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Tecnologia MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO INFORMÀTICA 1 |
Matemàtiques 1ESO GAMIR GIMENO, SANDRA HIPATIA |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
8:55 9:50 |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ ALFRED WEGENER |
Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 1 |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
9:50 10:45 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA CODOCÈNCIA 3H SELLES GIMENO, HELEN |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
Tutoria MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALES |
Alternativa Educativa MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA PICASSO |
Tecnologia MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER GAUDÍ |
11:15 12:10 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
ANGLÉS 1ESO ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
ANGLÉS 1ESO ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Matemàtiques 1ESO GAMIR GIMENO, SANDRA HIPATIA |
12:10 13:05 |
Matemàtiques 1ESO GAMIR GIMENO, SANDRA ORIENTACIÓ |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ LYNN MARGULIS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA CODOCÈNCIA 3H SELLES GIMENO, HELEN |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA CODOCÈNCIA 3H SELLES GIMENO, HELEN |
ANGLÉS 1ESO ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
13:05 14:00 |
Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Matemàtiques 1ESO GAMIR GIMENO, SANDRA PI |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
Grup: | PRIMER D'ESO B |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
Matemàtiques 1ESO PÉREZ LARA, ESTELA HIPATIA |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO TALLER GAUDÍ |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ LYNN MARGULIS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL ROMERO CANO, ANNA BELEN VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
8:55 9:50 |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
ANGLÉS 1ESO MICHAU, CAROLINE EMPIRE STATE BUILDING |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
ANGLÉS 1ESO MICHAU, CAROLINE |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL ROMERO CANO, ANNA BELEN VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
9:50 10:45 |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ LYNN MARGULIS |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ LYNN MARGULIS |
Alternativa Educativa GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS PACO DE LUCÍA |
Tutoria GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR LOGOS |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO INFORMÀTICA 2 |
11:15 12:10 |
ANGLÉS 1ESO MICHAU, CAROLINE EMPIRE STATE BUILDING |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA BENEDETTI Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA MIGUEL HERNÁNEZ Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Matemàtiques 1ESO PÉREZ LARA, ESTELA EULER |
Matemàtiques 1ESO PÉREZ LARA, ESTELA EULER |
12:10 13:05 |
Matemàtiques 1ESO PÉREZ LARA, ESTELA JOAN REGLÀ CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL ROMERO CANO, ANNA BELEN BIBLIOTECA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL ROMERO CANO, ANNA BELEN VICENT ANDRÉS ESTELLÉS CODOCÈNCIA 2H MIQUEL APARICI |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL ROMERO CANO, ANNA BELEN BIBLIOTECA CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
ANGLÉS 1ESO MICHAU, CAROLINE SIDNEY OPERA HOUSE |
13:05 14:00 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL ROMERO CANO, ANNA BELEN BIBLIOTECA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL ROMERO CANO, ANNA BELEN BIBLIOTECA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL ROMERO CANO, ANNA BELEN VICENT ANDRÉS ESTELLÉS CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL ROMERO CANO, ANNA BELEN VICENT ANDRÉS ESTELLÉS CODOCÈNCIA 2H MIQUEL APARICI |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA LONDON EYE Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA BENEDETTI Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Grup: | PRIMER D'ESO C |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Biologia i Geologia 1ESO GARCÍA TORDERA, VERÓNICA LYNN MARGULIS |
Matemàtiques 1ESO BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Tecnologia MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER GAUDÍ |
Matemàtiques 1ESO BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
8:55 9:50 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
9:50 10:45 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
Alternativa Educativa TORRES PALAU,MARÍA LOGOS Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS PACO DE LUCÍA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR |
11:15 12:10 |
ANGLÉS 1ESO GARCIA QUINTERO, SANDRA SIDNEY OPERA HOUSE |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA BENEDETTI Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA MIGUEL HERNÁNEZ Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Tutoria MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
Matemàtiques 1ESO BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
ANGLÉS 1ESO GARCIA QUINTERO, SANDRA LOGOS |
12:10 13:05 |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Tecnologia MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO INFORMÀTICA 2 |
ANGLÉS 1ESO GARCIA QUINTERO, SANDRA SIDNEY OPERA HOUSE |
ANGLÉS 1ESO GARCIA QUINTERO, SANDRA CONSTANTINO |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
13:05 14:00 |
Matemàtiques 1ESO BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Biologia i Geologia 1ESO GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Biologia i Geologia 1ESO GARCÍA TORDERA, VERÓNICA MARIE CURIE |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA LONDON EYE Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA BENEDETTI Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Grup: | PRIMER D'ESO D |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ MARIE CURIE |
ANGLÉS 1ESO GARCIA QUINTERO, SANDRA EMPIRE STATE BUILDING |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO TALLER LEONARDO |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
8:55 9:50 |
Matemàtiques 1ESO POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ LYNN MARGULIS |
Matemàtiques 1ESO POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
9:50 10:45 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ |
Alternativa Educativa FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS PACO DE LUCÍA |
ANGLÉS 1ESO GARCIA QUINTERO, SANDRA EMPIRE STATE BUILDING |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
11:15 12:10 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ CODOCÈNCIA 3H SELLES GIMENO, HELEN |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA BENEDETTI Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA MIGUEL HERNÁNEZ Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Tutoria LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ CODOCÈNCIA 3H SELLES GIMENO, HELEN |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ CODOCÈNCIA 3H SELLES GIMENO, HELEN |
12:10 13:05 |
ANGLÉS 1ESO GARCIA QUINTERO, SANDRA ELINOR OSTROM |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO TALLER GAUDÍ |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ |
ANGLÉS 1ESO GARCIA QUINTERO, SANDRA LONDON EYE |
13:05 14:00 |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Matemàtiques 1ESO POLO TAMARIT, MIREIA SALA MULTIUSOS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ |
Matemàtiques 1ESO POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA LONDON EYE Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA BENEDETTI Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Grup: | PRIMER D'ESO E |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE INFORMÀTICA 2 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MICHELENA RUBIO, ALBA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Tutoria MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Biologia i Geologia 1ESO MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS |
8:55 9:50 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MICHELENA RUBIO, ALBA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MICHELENA RUBIO, ALBA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Biologia i Geologia 1ESO MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS |
Matemàtiques 1ESO ARTERO ESCUDER, LAURA HIPATIA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MICHELENA RUBIO, ALBA ISABEL CLARA SIMÓ |
9:50 10:45 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MICHELENA RUBIO, ALBA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Alternativa Educativa CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS PACO DE LUCÍA |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MICHELENA RUBIO, ALBA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS CODOCÈNCIA 2H LUZ DE FRIAS |
11:15 12:10 |
ANGLÉS 1ESO GARCÍA CERÓN, DANIEL EUROTUNNEL |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA BENEDETTI Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA MIGUEL HERNÁNEZ Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MICHELENA RUBIO, ALBA ISABEL CLARA SIMÓ |
ANGLÉS 1ESO GARCÍA CERÓN, DANIEL EUROTUNNEL |
Matemàtiques 1ESO ARTERO ESCUDER, LAURA PI |
12:10 13:05 |
Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
ANGLÉS 1ESO GARCÍA CERÓN, DANIEL GOYA |
Matemàtiques 1ESO ARTERO ESCUDER, LAURA PI |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MICHELENA RUBIO, ALBA ISABEL CLARA SIMÓ CODOCÈNCIA 2H LUZ DE FRIAS |
ANGLÉS 1ESO GARCÍA CERÓN, DANIEL EUROTUNNEL |
13:05 14:00 |
Matemàtiques 1ESO ARTERO ESCUDER, LAURA PI |
Biologia i Geologia 1ESO MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS |
Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MICHELENA RUBIO, ALBA ISABEL CLARA SIMÓ |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA LONDON EYE Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA BENEDETTI Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Grup: | PRIMER D'ESO F |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO TALLER GAUDÍ |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
ANGLÉS 1ESO ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
ANGLÉS 1ESO ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
Biologia i Geologia 1ESO GARCÍA TORDERA, VERÓNICA MARIE CURIE |
8:55 9:50 |
ANGLÉS 1ESO ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
Biologia i Geologia 1ESO GARCÍA TORDERA, VERÓNICA LYNN MARGULIS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL RUIZ PEÑA, LORENA BENEDETTI |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Matemàtiques 1ESO PÉREZ LARA, ESTELA LOGOS |
9:50 10:45 |
Matemàtiques 1ESO PÉREZ LARA, ESTELA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL RUIZ PEÑA, LORENA GUILLEM DE CASTRO |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL RUIZ PEÑA, LORENA BENEDETTI CODOCÈNCIA 2H ROCA MORILLA, ELENA |
Matemàtiques 1ESO PÉREZ LARA, ESTELA HIPATIA |
ANGLÉS 1ESO ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
11:15 12:10 |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA BENEDETTI Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA MIGUEL HERNÁNEZ Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Biologia i Geologia 1ESO GARCÍA TORDERA, VERÓNICA LYNN MARGULIS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL RUIZ PEÑA, LORENA BENEDETTI |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL RUIZ PEÑA, LORENA DULDINEA I CARMESINA CODOCÈNCIA 2H ROCA MORILLA, ELENA |
12:10 13:05 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL RUIZ PEÑA, LORENA GUILLEM DE CASTRO |
Tutoria RUIZ PEÑA, LORENA BENEDETTI |
Matemàtiques 1ESO PÉREZ LARA, ESTELA JOAN REGLÀ |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL RUIZ PEÑA, LORENA BENEDETTI |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL RUIZ PEÑA, LORENA DULDINEA I CARMESINA |
13:05 14:00 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL RUIZ PEÑA, LORENA GUILLEM DE CASTRO |
Alternativa Educativa CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ LOGOS |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO INFORMÀTICA 2 |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA LONDON EYE Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA BENEDETTI Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Grup: | PRIMER D'ESO G |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Biologia i Geologia 1ESO TOLEDO, VICENTE CAVANILLES |
Tutoria TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER |
Matemàtiques 1ESO VANESA BRETO EULER |
ANGLÉS 1ESO MICHAU, CAROLINE EMPIRE STATE BUILDING |
8:55 9:50 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, ARNALDO PENYAGOLOSA |
Tecnologia MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO INFORMÀTICA 3 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, ARNALDO PENYAGOLOSA CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Tecnologia MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER GAUDÍ |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
9:50 10:45 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, ARNALDO PENYAGOLOSA |
ANGLÉS 1ESO MICHAU, CAROLINE EMPIRE STATE BUILDING |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, ARNALDO PENYAGOLOSA CODOCÈNCIA 3H BORREDA CLIMENT, PATRICIA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, ARNALDO PENYAGOLOSA CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Biologia i Geologia 1ESO TOLEDO, VICENTE ORIENTACIÓ |
11:15 12:10 |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA BENEDETTI Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA MIGUEL HERNÁNEZ Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Biologia i Geologia 1ESO TOLEDO, VICENTE BATX1 Ciències |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, ARNALDO PENYAGOLOSA CODOCÈNCIA 3H BORREDA CLIMENT, PATRICIA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, ARNALDO PENYAGOLOSA |
12:10 13:05 |
ANGLÉS 1ESO MICHAU, CAROLINE EMPIRE STATE BUILDING |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, ARNALDO PENYAGOLOSA CODOCÈNCIA 3H BORREDA CLIMENT, PATRICIA |
Matemàtiques 1ESO VANESA BRETO EULER |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
Matemàtiques 1ESO VANESA BRETO TALES |
13:05 14:00 |
Matemàtiques 1ESO VANESA BRETO EULER CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL MIRA PÉREZ, ARNALDO PENYAGOLOSA |
ANGLÉS 1ESO MICHAU, CAROLINE EUROTUNNEL |
Alternativa Educativa MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA LONDON EYE Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA BENEDETTI Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Grup: | PRIMER D'ESO H |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Matemàtiques 1ESO POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ LYNN MARGULIS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER |
8:55 9:50 |
ANGLÉS 1ESO PINO GARCÍA, ALICIA SIDNEY OPERA HOUSE |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO TALLER GAUDÍ |
Alternativa Educativa ROCA MORILLA, ELENA ISABEL CLARA SIMÓ |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO INFORMÀTICA 3 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER |
9:50 10:45 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER |
ANGLÉS 1ESO PINO GARCÍA, ALICIA SIDNEY OPERA HOUSE |
ANGLÉS 1ESO PINO GARCÍA, ALICIA DULDINEA I CARMESINA |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER |
Matemàtiques 1ESO POLO TAMARIT, MIREIA TALES |
11:15 12:10 |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER CODOCÈNCIA 2H ROCA MORILLA, ELENA |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA BENEDETTI Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA MIGUEL HERNÁNEZ Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Tutoria PINO GARCÍA, ALICIA EUROTUNNEL |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER |
ANGLÉS 1ESO PINO GARCÍA, ALICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
12:10 13:05 |
Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER CODOCÈNCIA 2H ROCA MORILLA, ELENA |
Matemàtiques 1ESO POLO TAMARIT, MIREIA LYNN MARGULIS |
Matemàtiques 1ESO POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ LYNN MARGULIS |
13:05 14:00 |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
ÀMBIT LINGÜISTIC i SOCIAL GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER |
Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Biologia i Geologia 1ESO FOLCH GIBERT, ROSSÓ FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica (Relac Dig Re INFO1 INFORMÀTICA 2 Taller Reforç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Teatre HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE SALA MULTIUSOS Taller Aprof Com. Adudiov BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO Taller Aprof Pilota Val FORTEA ROSALENY, RAFEL Projecte Inter. Club Lect GARCIA QUINTERO, SANDRA LONDON EYE Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA BENEDETTI Reforç Matemàtiques ANA BENITO HIPATIA REFORÇ VALENCIÀ BORREDA CLIMENT, PATRICIA ISABEL CLARA SIMÓ |
Grup: | SEGON D'ESO A |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO LONDON EYE |
Tutoria GARCÍA JIMENO, AMPARO MARIE CURIE |
Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Valencià: Llengua i Liter BORREDA CLIMENT, PATRICIA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
8:55 9:50 |
Matemàtiques HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO MARIE CURIE |
Geografia i Història MANJÓN HERRERA, XIMO MARIE CURIE |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN GUILLEM DE CASTRO |
Matemàtiques HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES |
9:50 10:45 |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN DULDINEA I CARMESINA |
CODOCÈNCIA 2H SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Geografia i Història MANJÓN HERRERA, XIMO JOAN REGLÀ |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA PICASSO |
11:15 12:10 |
Geografia i Història MANJÓN HERRERA, XIMO GUILLEM DE CASTRO |
Matemàtiques HERRANZ LÓPEZ, MARÍA ORIENTACIÓ |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA PICASSO |
Matemàtiques HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
12:10 13:05 |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN BATX1 Ciències |
CODOCÈNCIA 2H SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Atenció Educativa DE LA FUENTE MENDOZA, MAR MARIE CURIE |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
13:05 14:00 |
Valencià: Llengua i Liter BORREDA CLIMENT, PATRICIA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Valencià: Llengua i Liter BORREDA CLIMENT, PATRICIA GUILLEM DE CASTRO |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
14:20 15:15 |
Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 3 |
  | Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
  |   |
Grup: | SEGON D'ESO B |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Geografia i Història MANJÓN HERRERA, XIMO JOAN REGLÀ |
Atenció Educativa MANJÓN HERRERA, XIMO JOAN REGLÀ |
Geografia i Història MANJÓN HERRERA, XIMO JOAN REGLÀ |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
8:55 9:50 |
Tutoria MANJÓN HERRERA, XIMO JOAN REGLÀ |
Matemàtiques VANESA BRETO EULER |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 3 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PMAR 3 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN DULDINEA I CARMESINA |
Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN DULDINEA I CARMESINA |
Geografia i Història MANJÓN HERRERA, XIMO JOAN REGLÀ |
9:50 10:45 |
Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN ISABEL CLARA SIMÓ |
Valencià: Llengua i Liter BORREDA CLIMENT, PATRICIA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL BENEDETTI |
CODOCÈNCIA 2H MICHAU, CAROLINE SIDNEY OPERA HOUSE |
11:15 12:10 |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
CODOCÈNCIA 2H MICHAU, CAROLINE SIDNEY OPERA HOUSE |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN PACO DE LUCÍA |
12:10 13:05 |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 1 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 2 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PR4 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA PMAR 3 PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Valencià: Llengua i Liter BORREDA CLIMENT, PATRICIA PENYAGOLOSA |
Valencià: Llengua i Liter BORREDA CLIMENT, PATRICIA SALA MULTIUSOS |
13:05 14:00 |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA BATX2 Humanes, Socials i |
Matemàtiques VANESA BRETO EULER |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA CONSTANTINO |
Matemàtiques VANESA BRETO TALES |
14:20 15:15 |
Matemàtiques VANESA BRETO EULER |
  | Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
  |   |
Grup: | SEGON D'ESO C |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
CODOCÈNCIA 2H BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
CODOCÈNCIA 2H BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Atenció Educativa INFO1 INFORMÀTICA 1 |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL COMUNA 1 |
8:55 9:50 |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 3 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PMAR 3 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN DULDINEA I CARMESINA |
Geografia i Història MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR PENYAGOLOSA |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
9:50 10:45 |
Geografia i Història MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR MARIE CURIE |
Matemàtiques HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES |
Primera Llengua Estranger GARCIA QUINTERO, SANDRA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI DULDINEA I CARMESINA |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI ISABEL CLARA SIMÓ |
11:15 12:10 |
Matemàtiques HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA BENEDETTI |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
Geografia i Història MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR MARIE CURIE |
12:10 13:05 |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 1 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 2 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PR4 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA PMAR 3 PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Matemàtiques HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES |
Matemàtiques HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
13:05 14:00 |
Primera Llengua Estranger GARCIA QUINTERO, SANDRA JOAN FUSTER |
Primera Llengua Estranger GARCIA QUINTERO, SANDRA INFORMÀTICA 1 |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA PICASSO |
Primera Llengua Estranger GARCIA QUINTERO, SANDRA EMPIRE STATE BUILDING |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA ESCHER 1 |
14:20 15:15 |
Tutoria FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
  | Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL CAVANILLES |
  |   |
Grup: | SEGON D'ESO D |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
CODOCÈNCIA 2H ARTERO ESCUDER, LAURA PI |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR CONSTANTINO |
8:55 9:50 |
Geografia i Història MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR GOYA |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 3 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PMAR 3 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN DULDINEA I CARMESINA |
Atenció Educativa TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ELINOR OSTROM |
Geografia i Història MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR PENYAGOLOSA |
9:50 10:45 |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA GUILLEM DE CASTRO |
Geografia i Història MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR MARIE CURIE |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA INFORMÀTICA 2 |
Matemàtiques VANESA BRETO EULER |
Matemàtiques VANESA BRETO EULER |
11:15 12:10 |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA LONDON EYE |
Matemàtiques VANESA BRETO JOAN REGLÀ |
Matemàtiques VANESA BRETO CAVANILLES |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA PICASSO |
12:10 13:05 |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 1 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 2 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PR4 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA PMAR 3 PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR MARIE CURIE |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI JOAN FUSTER |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA DULDINEA I CARMESINA |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI ISABEL CLARA SIMÓ |
13:05 14:00 |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA JOHN WILLIAMS |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA ALFRED WEGENER |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA DULDINEA I CARMESINA |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA SIDNEY OPERA HOUSE |
CODOCÈNCIA 2H ARTERO ESCUDER, LAURA PI |
14:20 15:15 |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
  | Tutoria DE LA FUENTE MENDOZA, MAR MARIE CURIE |
  |   |
Grup: | SEGON D'ESO E |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA CONSTANTINO |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Matemàtiques MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS TALES |
Geografia i Història MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR PENYAGOLOSA |
8:55 9:50 |
Matemàtiques MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS LOGOS |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA GUILLEM DE CASTRO CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 3 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PMAR 3 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN DULDINEA I CARMESINA |
Primera Llengua Estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS SIDNEY OPERA HOUSE |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA DULDINEA I CARMESINA |
9:50 10:45 |
Primera Llengua Estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS SIDNEY OPERA HOUSE |
Matemàtiques MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS HIPATIA CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Geografia i Història MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR JOAN REGLÀ |
Tutoria BORREDA CLIMENT, PATRICIA BIBLIOTECA |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL GOYA |
11:15 12:10 |
Geografia i Història MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR BENEDETTI |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS JOHN WILLIAMS |
Matemàtiques MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS MARIE CURIE CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA DULDINEA I CARMESINA |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
12:10 13:05 |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 1 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 2 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PR4 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA PMAR 3 PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Primera Llengua Estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS SIDNEY OPERA HOUSE |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL CAVANILLES |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA LOGOS |
13:05 14:00 |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL MARIE CURIE |
Valencià: Llengua i Liter BORREDA CLIMENT, PATRICIA PACO DE LUCÍA |
Primera Llengua Estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS SIDNEY OPERA HOUSE |
Valencià: Llengua i Liter BORREDA CLIMENT, PATRICIA JOAN FUSTER CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS LOGOS |
14:20 15:15 |
Valencià: Llengua i Liter BORREDA CLIMENT, PATRICIA LONDON EYE CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
  | Atenció Educativa BORREDA CLIMENT, PATRICIA LONDON EYE Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
  |   |
Grup: | SEGON D'ESO F |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Valencià: Llengua i Liter PRERA MENERO, XAVI ISABEL CLARA SIMÓ |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
CODOCÈNCIA 2H GAMIR GIMENO, SANDRA EULER |
Matemàtiques ANA BENITO ORIENTACIÓ |
Valencià: Llengua i Liter PRERA MENERO, XAVI ISABEL CLARA SIMÓ |
8:55 9:50 |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA LONDON EYE |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA PENYAGOLOSA |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 3 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PMAR 3 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN DULDINEA I CARMESINA |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA LONDON EYE |
9:50 10:45 |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Tutoria PRERA MENERO, XAVI ISABEL CLARA SIMÓ CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA PENYAGOLOSA |
11:15 12:10 |
Matemàtiques ANA BENITO DULDINEA I CARMESINA |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA GUILLEM DE CASTRO CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Valencià: Llengua i Liter PRERA MENERO, XAVI JOAN FUSTER |
Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR CONSTANTINO |
Matemàtiques ANA BENITO TALES |
12:10 13:05 |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 1 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 2 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PR4 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA PMAR 3 PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Matemàtiques ANA BENITO LOGOS CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA PACO DE LUCÍA |
13:05 14:00 |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA CAVANILLES |
Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR MARIE CURIE |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA DULDINEA I CARMESINA |
Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR MARIE CURIE |
14:20 15:15 |
CODOCÈNCIA 2H GAMIR GIMENO, SANDRA HIPATIA |
  | Atenció Educativa PRERA MENERO, XAVI SIDNEY OPERA HOUSE Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
  |   |
Grup: | SEGON D'ESO G |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Matemàtiques MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS PI |
Tutoria MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS PI |
Educació plàstica, visual BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA GOYA |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA GUILLEM DE CASTRO |
8:55 9:50 |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO BENEDETTI |
Matemàtiques MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS PI |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 3 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PMAR 3 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN DULDINEA I CARMESINA |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Educació plàstica, visual BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN GUILLEM DE CASTRO |
9:50 10:45 |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA JOAN FUSTER |
Primera Llengua Estranger MICHAU, CAROLINE EMPIRE STATE BUILDING |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO LONDON EYE |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
11:15 12:10 |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA GOYA |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI DULDINEA I CARMESINA |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI ISABEL CLARA SIMÓ |
Primera Llengua Estranger MICHAU, CAROLINE EMPIRE STATE BUILDING |
12:10 13:05 |
Tall Aprof Aula Natúria GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Informàtica - Prog Intel INFO1 INFORMÀTICA 1 Taller Refoç Info Bàsica MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 2 Tall Aprof Ràdio PRERA MENERO, XAVI INFORMÀTICA 3 Taller Aprof Teatre Val. CASSANY BATES,JORDI SALA MULTIUSOS Reforç Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE PR4 Tall Aprof Jocs Alternati SOLA MIR, NICOLÁS Reforç Matemàtiques PÉREZ SANSANO, VÍCTOR Sinèrgies Reforç Castellà MARTÍN NÁGER, CRISTINA PMAR 3 PI Teatre BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA DULDINEA I CARMESINA |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO |
Matemàtiques MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS BATX2 Humanes, Socials i |
13:05 14:00 |
Primera Llengua Estranger MICHAU, CAROLINE EMPIRE STATE BUILDING |
Primera Llengua Estranger MICHAU, CAROLINE EMPIRE STATE BUILDING |
Matemàtiques MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS TALES |
Música GÓMEZ GANDÍA, ÓSCAR JOHN WILLIAMS |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA ORIENTACIÓ |
14:20 15:15 |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍN NÁGER, CRISTINA DULDINEA I CARMESINA |
  | Atenció Educativa TORRES PALAU,MARÍA EMPIRE STATE BUILDING Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
  |   |
Grup: | SEGON D'ESO H |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Llengua Castellana i Lite MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR PENYAGOLOSA |
Llengua Castellana i Lite MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR PENYAGOLOSA |
Llengua Castellana i Lite MIRA PÉREZ, PATRICIA MIGUEL HERNÁNEZ |
8:55 9:50 |
Educació plàstica, visual BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Valencià: Llengua i Liter BLAU LÓPEZ, CRISTINA JOAN FUSTER |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO CAVANILLES |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS ORIENTACIÓ |
9:50 10:45 |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS PENYAGOLOSA |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Matemàtiques ANA BENITO PI |
Educació Física FORTEA ROSALENY, RAFEL |
11:15 12:10 |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO MARIE CURIE |
Segona Llengua Estrangera LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR Sinèrgies |
Tutoria LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR LOGOS |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS GOYA |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
12:10 13:05 |
Atenció Educativa GARCÍA JIMENO, AMPARO LOGOS |
Matemàtiques ANA BENITO TALES |
Educació plàstica, visual BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 |
Valencià: Llengua i Liter BLAU LÓPEZ, CRISTINA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Valencià: Llengua i Liter BLAU LÓPEZ, CRISTINA JOAN FUSTER |
13:05 14:00 |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Matemàtiques ANA BENITO CAVANILLES |
Música ROBLES PORRAS, JOSE LUIS PACO DE LUCÍA |
Segona Llengua Estrangera LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR GUILLEM DE CASTRO |
14:20 15:15 |
Matemàtiques ANA BENITO TALES |
  | Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
  |   |
Grup: | PAC |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
PAC Àmbit Lingüístic-Soci MIRA PÉREZ, ARNALDO PAC (Grup reduït 4) |
PAC Àmbit Lingüístic-Soci MIRA PÉREZ, ARNALDO PAC (Grup reduït 4) |
PAC Àmbit Lingüístic-Soci MIRA PÉREZ, ARNALDO PAC (Grup reduït 4) |
PAC Àmbit Lingüístic-Soci MIRA PÉREZ, ARNALDO PAC (Grup reduït 4) |
PAC Àmbit Lingüístic-Soci MIRA PÉREZ, ARNALDO PAC (Grup reduït 4) |
8:55 9:50 |
PAC Científico-Tècnic GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA PAC (Grup reduït 4) |
PAC Científico-Tècnic GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA PAC (Grup reduït 4) |
PAC Científico-Tècnic GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA PAC (Grup reduït 4) |
PAC Científico-Tècnic GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA PAC (Grup reduït 4) |
PAC Científico-Tècnic GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA PAC (Grup reduït 4) |
9:50 10:45 |
PAC Educació Física 5h ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
PAC Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ PAC Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO |
PAC Educació Física 5h ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
PAC Educació Física 5h ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
PAC Habilitats per a la v SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS |
11:15 12:10 |
PAC Educació Física 5h ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
PAC Anglés SERRA ZAFRILLA, CARLOS PAC (Grup reduït 4) |
PAC Tutoria MIRA PÉREZ, ARNALDO PAC (Grup reduït 4) |
PAC Anglés SERRA ZAFRILLA, CARLOS PAC (Grup reduït 4) |
PAC Habilitats per a la v SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS |
12:10 13:05 |
PAC Manteniment CANDELAS PÉREZ, ALFONSO PAC (Grup reduït 4) |
PAC JARDINERIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA PAC (Grup reduït 4) |
PAC JARDINERIA BLAU LÓPEZ, CRISTINA PAC (Grup reduït 4) |
PAC JARDINERIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA PAC (Grup reduït 4) |
PAC Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ PAC Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO |
13:05 14:00 |
PAC Manteniment CANDELAS PÉREZ, ALFONSO PAC (Grup reduït 4) |
PAC JARDINERIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA PAC (Grup reduït 4) |
PAC JARDINERIA BLAU LÓPEZ, CRISTINA PAC (Grup reduït 4) |
PAC JARDINERIA BLAU LÓPEZ, CRISTINA PAC (Grup reduït 4) |
PAC Educació Física 5h ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
14:20 15:15 |
  |   |   |   |   |
Grup: | TERCER D'ESO A |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Tutoria PÉREZ LARA, ESTELA EULER |
Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ |
Atenció Educativa FUERTES IZQUIERDO, LAURA CONSTANTINO |
Educació plàstica, visual NIETO TORRES, MIREIA PICASSO |
Matemàtiques PÉREZ LARA, ESTELA EULER |
8:55 9:50 |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Matemàtiques PÉREZ LARA, ESTELA HIPATIA |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS BATX2 Humanes, Socials i |
Física i Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN ALFRED WEGENER |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM GOYA Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA EMPIRE STATE BUILDING Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA SIDNEY OPERA HOUSE Reforç Matemàtiques VANESA BRETO Sinèrgies Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER SALA MULTIUSOS |
9:50 10:45 |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA BENEDETTI |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA ISABEL CLARA SIMÓ Reforç Matemàtiques VANESA BRETO PI Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS GOYA |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA GUILLEM DE CASTRO |
11:15 12:10 |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS PENYAGOLOSA |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN LONDON EYE |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 3 |
CODOCÈNCIA 2H JIMENEZ RUIZ, ANA MIGUEL HERNÁNEZ |
12:10 13:05 |
Física i Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN ALFRED WEGENER |
Educació plàstica, visual NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN EMPIRE STATE BUILDING |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN EMPIRE STATE BUILDING |
Valencià: Llengua i Liter SELLES GIMENO, HELEN VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
13:05 14:00 |
Valencià: Llengua i Liter SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA GUILLEM DE CASTRO |
Valencià: Llengua i Liter SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ |
Matemàtiques PÉREZ LARA, ESTELA EULER |
Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER |
14:20 15:15 |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN EMPIRE STATE BUILDING |
CODOCÈNCIA 2H JIMENEZ RUIZ, ANA DULDINEA I CARMESINA |
Matemàtiques PÉREZ LARA, ESTELA GOYA |
  |   |
Grup: | TERCER D'ESO B |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO INFORMÀTICA 2 |
Tutoria BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Valencià: Llengua i Liter SANCHIS PONS, ELENA DULDINEA I CARMESINA |
8:55 9:50 |
CODOCÈNCIA 2H JIMENEZ RUIZ, ANA GUILLEM DE CASTRO |
Atenció Educativa BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BENEDETTI Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
Geografia i Història BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ |
Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM GOYA Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA EMPIRE STATE BUILDING Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA SIDNEY OPERA HOUSE Reforç Matemàtiques VANESA BRETO Sinèrgies Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER SALA MULTIUSOS |
9:50 10:45 |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA ISABEL CLARA SIMÓ Reforç Matemàtiques VANESA BRETO PI Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Biologia i Geologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA GUILLEM DE CASTRO |
Matemàtiques GAMIR GIMENO, SANDRA HIPATIA |
11:15 12:10 |
Geografia i Història BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM LOGOS |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA DULDINEA I CARMESINA |
Educació plàstica, visual NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
Tecnologia CANDELAS PÉREZ, ALFONSO TALLER GAUDÍ |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA GUILLEM DE CASTRO |
12:10 13:05 |
Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Matemàtiques GAMIR GIMENO, SANDRA PI |
Matemàtiques GAMIR GIMENO, SANDRA HIPATIA |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA LOGOS |
Educació plàstica, visual NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
13:05 14:00 |
Matemàtiques GAMIR GIMENO, SANDRA HIPATIA |
CODOCÈNCIA 2H JIMENEZ RUIZ, ANA JOHN WILLIAMS |
Valencià: Llengua i Liter SANCHIS PONS, ELENA JOAN FUSTER |
Geografia i Història BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ |
Biologia i Geologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES |
14:20 15:15 |
Valencià: Llengua i Liter SANCHIS PONS, ELENA ISABEL CLARA SIMÓ |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA GUILLEM DE CASTRO |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA EUROTUNNEL |
  |   |
Grup: | TERCER D'ESO C |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA SIDNEY OPERA HOUSE |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR PENYAGOLOSA |
Valencià: Llengua i Liter SANCHIS PONS, ELENA JOAN FUSTER |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA EUROTUNNEL |
8:55 9:50 |
Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD CAVANILLES |
Atenció Educativa DE LA FUENTE MENDOZA, MAR DULDINEA I CARMESINA Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
Matemàtiques GAMIR GIMENO, SANDRA EULER |
Matemàtiques GAMIR GIMENO, SANDRA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM GOYA Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA EMPIRE STATE BUILDING Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA SIDNEY OPERA HOUSE Reforç Matemàtiques VANESA BRETO Sinèrgies Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER SALA MULTIUSOS |
9:50 10:45 |
Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA ISABEL CLARA SIMÓ Reforç Matemàtiques VANESA BRETO PI Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 3 |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Física i Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN BIBLIOTECA |
11:15 12:10 |
Matemàtiques GAMIR GIMENO, SANDRA EULER |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR PENYAGOLOSA |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA GUILLEM DE CASTRO |
Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS |
Geografia i Història MIQUEL APARICI FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
12:10 13:05 |
Valencià: Llengua i Liter SANCHIS PONS, ELENA ISABEL CLARA SIMÓ |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA GUILLEM DE CASTRO |
Física i Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN ALFRED WEGENER |
Educació plàstica, visual BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA GUILLEM DE CASTRO |
13:05 14:00 |
Geografia i Història MIQUEL APARICI PENYAGOLOSA |
Valencià: Llengua i Liter SANCHIS PONS, ELENA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA BENEDETTI |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA BENEDETTI |
Matemàtiques GAMIR GIMENO, SANDRA EULER |
14:20 15:15 |
Tutoria MORAGUES PONS, M. ESPERAN MARIE CURIE |
Educació plàstica, visual BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Geografia i Història MIQUEL APARICI ORIENTACIÓ |
  |   |
Grup: | TERCER D'ESO D |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR GOYA |
Valencià: Llengua i Liter BLAU LÓPEZ, CRISTINA JOAN FUSTER |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
Llengua Castellana i Lite GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BENEDETTI |
Matemàtiques POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
8:55 9:50 |
Biologia i Geologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA LYNN MARGULIS |
Atenció Educativa TAMARIT TOLEDO, JUNCAL CONSTANTINO Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
CODOCÈNCIA 2H MARTÍNEZ IBÁÑEZ, M. DOLOR BIBLIOTECA |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM GOYA Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA EMPIRE STATE BUILDING Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA SIDNEY OPERA HOUSE Reforç Matemàtiques VANESA BRETO Sinèrgies Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER SALA MULTIUSOS |
9:50 10:45 |
Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA ISABEL CLARA SIMÓ Reforç Matemàtiques VANESA BRETO PI Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE |
11:15 12:10 |
Matemàtiques POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Geografia i Història MIQUEL APARICI GOYA |
Biologia i Geologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA CAVANILLES |
Valencià: Llengua i Liter BLAU LÓPEZ, CRISTINA JOAN FUSTER |
12:10 13:05 |
Llengua Castellana i Lite GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BENEDETTI |
Educació plàstica, visual BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE |
Geografia i Història MIQUEL APARICI ORIENTACIÓ |
Tutoria BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN BATX1 Ciències |
13:05 14:00 |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON TALES |
Llengua Castellana i Lite GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BENEDETTI |
Matemàtiques POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
Educació plàstica, visual BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN PICASSO |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
14:20 15:15 |
Geografia i Història MIQUEL APARICI PENYAGOLOSA |
Matemàtiques POLO TAMARIT, MIREIA MARIE CURIE |
Valencià: Llengua i Liter BLAU LÓPEZ, CRISTINA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
  |   |
Grup: | TERCER D'ESO E |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
CODOCÈNCIA 2H BLAU LÓPEZ, CRISTINA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Atenció Educativa LUZ DE FRIAS ORIENTACIÓ Atenció Educativa SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS GOYA |
Matemàtiques ARTERO ESCUDER, LAURA PI |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS ORIENTACIÓ |
8:55 9:50 |
Valencià: Llengua i Liter BLAU LÓPEZ, CRISTINA ISABEL CLARA SIMÓ |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Llengua Castellana i Lite GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BENEDETTI |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM GOYA Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA EMPIRE STATE BUILDING Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA SIDNEY OPERA HOUSE Reforç Matemàtiques VANESA BRETO Sinèrgies Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER SALA MULTIUSOS |
9:50 10:45 |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS ORIENTACIÓ |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA ISABEL CLARA SIMÓ Reforç Matemàtiques VANESA BRETO PI Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON COMUNA 1 |
CODOCÈNCIA 2H BLAU LÓPEZ, CRISTINA ORIENTACIÓ |
Biologia i Geologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES |
11:15 12:10 |
Matemàtiques ARTERO ESCUDER, LAURA PI CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Biologia i Geologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES |
Matemàtiques ARTERO ESCUDER, LAURA TALES |
Valencià: Llengua i Liter BLAU LÓPEZ, CRISTINA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS CODOCÈNCIA 1H SÁNCHEZ GONZÁLVEZ, TERESA |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON BIBLIOTECA |
12:10 13:05 |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Valencià: Llengua i Liter BLAU LÓPEZ, CRISTINA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Llengua Castellana i Lite GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BENEDETTI |
Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ |
Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR MARIE CURIE |
13:05 14:00 |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA LYNN MARGULIS |
Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 2 |
Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR MARIE CURIE |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON LONDON EYE |
Tutoria BLAU LÓPEZ, CRISTINA JOAN FUSTER |
14:20 15:15 |
Llengua Castellana i Lite GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BENEDETTI |
Matemàtiques ARTERO ESCUDER, LAURA TALES |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA PICASSO |
  |   |
Grup: | TERCER D'ESO F |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS ORIENTACIÓ |
Atenció Educativa LUZ DE FRIAS ORIENTACIÓ Atenció Educativa SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
Tutoria POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
Valencià: Llengua i Liter SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
8:55 9:50 |
Valencià: Llengua i Liter SELLES GIMENO, HELEN JOAN FUSTER |
CODOCÈNCIA 2H SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ |
Matemàtiques POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON COMUNA 1 |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM GOYA Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA EMPIRE STATE BUILDING Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA SIDNEY OPERA HOUSE Reforç Matemàtiques VANESA BRETO Sinèrgies Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER SALA MULTIUSOS |
9:50 10:45 |
Matemàtiques POLO TAMARIT, MIREIA BATX1 Ciències |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA ISABEL CLARA SIMÓ Reforç Matemàtiques VANESA BRETO PI Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
CODOCÈNCIA 2H SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ |
Biologia i Geologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA LYNN MARGULIS |
11:15 12:10 |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Biologia i Geologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA LYNN MARGULIS |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
Matemàtiques POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
Llengua Castellana i Lite GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BENEDETTI |
12:10 13:05 |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA LYNN MARGULIS |
Matemàtiques POLO TAMARIT, MIREIA HIPATIA |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA PICASSO |
Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO ORIENTACIÓ |
13:05 14:00 |
Llengua Castellana i Lite GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BENEDETTI |
Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO |
Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS JOAN REGLÀ |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS JOAN REGLÀ |
14:20 15:15 |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
Llengua Castellana i Lite GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BENEDETTI |
Valencià: Llengua i Liter SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ |
  |   |
Grup: | TERCER D'ESO G |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 3 |
Atenció Educativa LUZ DE FRIAS ORIENTACIÓ Atenció Educativa SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Biologia i Geologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN PMAR 3 Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
8:55 9:50 |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS ORIENTACIÓ |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN Sinèrgies Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
CODOCÈNCIA 2H SANCHIS PONS, ELENA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS GOYA |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM GOYA Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA EMPIRE STATE BUILDING Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA SIDNEY OPERA HOUSE Reforç Matemàtiques VANESA BRETO Sinèrgies Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER SALA MULTIUSOS |
9:50 10:45 |
Biologia i Geologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA ISABEL CLARA SIMÓ Reforç Matemàtiques VANESA BRETO PI Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Valencià: Llengua i Liter SANCHIS PONS, ELENA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS CODOCÈNCIA 1H ORIPT |
Valencià: Llengua i Liter SANCHIS PONS, ELENA VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
11:15 12:10 |
Valencià: Llengua i Liter SANCHIS PONS, ELENA ISABEL CLARA SIMÓ CODOCÈNCIA 1H ORIPT |
CODOCÈNCIA 2H SANCHIS PONS, ELENA JOAN FUSTER |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN Sinèrgies Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN Sinèrgies Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Geografia i Història LUZ DE FRIAS GOYA |
12:10 13:05 |
Matemàtiques ARTERO ESCUDER, LAURA PI |
Matemàtiques ARTERO ESCUDER, LAURA Sinèrgies |
Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER LEONARDO |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA PICASSO |
Matemàtiques ARTERO ESCUDER, LAURA Sinèrgies CODOCÈNCIA 1H ORIPT |
13:05 14:00 |
Llengua Castellana i Lite MARTÍN NÁGER, CRISTINA DULDINEA I CARMESINA CODOCÈNCIA 1H ORIPT |
Llengua Castellana i Lite MARTÍN NÁGER, CRISTINA DULDINEA I CARMESINA |
Matemàtiques ARTERO ESCUDER, LAURA PI |
Llengua Castellana i Lite MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL CONSTANTINO |
14:20 15:15 |
Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Educació plàstica, visual IBÁÑEZ RUIZ, EVA ESCHER 1 |
Tutoria SANCHIS PONS, ELENA JOAN FUSTER |
  |   |
Grup: | PDC1 |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
CODOCÈNCIA 1H Sala de visites |
Atenció Educativa LUZ DE FRIAS ORIENTACIÓ Atenció Educativa SELLES GIMENO, HELEN ISABEL CLARA SIMÓ Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS LOGOS |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
Àmbit Pràctic MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN PMAR 3 Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
8:55 9:50 |
Àmbit Lingüístic i Social LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES PR4 |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN Sinèrgies Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Àmbit Lingüístic i Social LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES PR4 |
Àmbit Lingüístic i Social LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES Sinèrgies |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM GOYA Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA EMPIRE STATE BUILDING Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA SIDNEY OPERA HOUSE Reforç Matemàtiques VANESA BRETO Sinèrgies Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER SALA MULTIUSOS |
9:50 10:45 |
Àmbit Lingüístic i Social LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES PR4 |
Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL Taller aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Informàtica - Prog Int Ro INFO1 INFORMÀTICA 2 Informàtica - Prog Int Ro MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Cultura Clàssica CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tall Aprof Teatre Val. SANCHIS PONS, ELENA SALA MULTIUSOS Reforç Valencià BLAU LÓPEZ, CRISTINA ISABEL CLARA SIMÓ Reforç Matemàtiques VANESA BRETO PI Taller aprof Badminton MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller aprof Badminton ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC Reforç Castellà LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BENEDETTI PI: Cançons de tots els t FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Àmbit Lingüístic i Social LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES PR4 |
Tutoria LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES PR4 |
Educació Física MORTES MARQUÉS, ERNEST |
11:15 12:10 |
Àmbit Científic i Matemàt MORAGUES PONS, M. ESPERAN PR4 |
Àmbit Científic i Matemàt MORAGUES PONS, M. ESPERAN PR4 |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN Sinèrgies Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN Sinèrgies Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA LONDON EYE |
Àmbit Lingüístic i Social LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES PR4 |
12:10 13:05 |
Àmbit Pràctic MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO |
Àmbit Científic i Matemàt MORAGUES PONS, M. ESPERAN PR4 |
Àmbit Pràctic MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ |
Àmbit Científic i Matemàt MORAGUES PONS, M. ESPERAN PR4 |
Àmbit Lingüístic i Social LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES PR4 |
13:05 14:00 |
Àmbit Pràctic MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ Sinèrgies |
Àmbit Lingüístic i Social LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES Sinèrgies |
Àmbit Científic i Matemàt MORAGUES PONS, M. ESPERAN PR4 |
Àmbit Científic i Matemàt MORAGUES PONS, M. ESPERAN PR4 |
Àmbit Científic i Matemàt MORAGUES PONS, M. ESPERAN PR4 |
14:20 15:15 |
CODOCÈNCIA 1H Sala de visites |
Àmbit Lingüístic i Social LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES PR4 |
Àmbit Científic i Matemàt MORAGUES PONS, M. ESPERAN PR4 |
  |   |
Grup: | QUART D'ESO A |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Valencià: Llengua i Liter GIMENO ROBLES, PURIFICACI DULDINEA I CARMESINA |
Valencià: Llengua i Liter GIMENO ROBLES, PURIFICACI BENEDETTI |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA CONSTANTINO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS MARIE CURIE Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 3 Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
Geografia i Història MIQUEL APARICI JOAN REGLÀ |
8:55 9:50 |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ELINOR OSTROM Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE BATX2 Humanes, Socials i Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA LONDON EYE |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME LOGOS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX2 Humanes, Socials i Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS CAVANILLES Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO LYNN MARGULIS Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
9:50 10:45 |
Matemàtiques B PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME LOGOS |
Geografia i Història MIQUEL APARICI GOYA |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE INFORMÀTICA 2 Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA COMUNA 1 Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 3 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
11:15 12:10 |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 2 Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS BATX2 Humanes, Socials i Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO BIBLIOTECA Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL TALES Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
Matemàtiques B PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER |
Valencià: Llengua i Liter GIMENO ROBLES, PURIFICACI LOGOS |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER LEONARDO Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
12:10 13:05 |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA LONDON EYE |
Geografia i Història MIQUEL APARICI JOAN REGLÀ |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA LONDON EYE |
Matemàtiques B PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER |
13:05 14:00 |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA ALFRED WEGENER |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Alternativa Educativa CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BATX1 Hum i CCSS |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
14:20 15:15 |
Tutoria CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
Matemàtiques B PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
  |   |
Grup: | QUART D'ESO B |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA GUILLEM DE CASTRO |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA GOYA |
Alternativa Educativa MICHELENA RUBIO, ALBA ISABEL CLARA SIMÓ |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA CONSTANTINO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS MARIE CURIE Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 3 Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
Valencià: Llengua i Liter HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE BENEDETTI |
8:55 9:50 |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ELINOR OSTROM Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE BATX2 Humanes, Socials i Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA JOAN REGLÀ |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX2 Humanes, Socials i Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS CAVANILLES Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO LYNN MARGULIS Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
9:50 10:45 |
Matemàtiques B ANA BENITO HIPATIA |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
Valencià: Llengua i Liter HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE JOAN FUSTER |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE INFORMÀTICA 2 Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA COMUNA 1 Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 3 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME PI |
11:15 12:10 |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 2 Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS BATX2 Humanes, Socials i Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO BIBLIOTECA Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL TALES Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
Matemàtiques B ANA BENITO HIPATIA |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER LEONARDO Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
12:10 13:05 |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
Valencià: Llengua i Liter HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE ISABEL CLARA SIMÓ |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL |
Primera Llengua Estranger PILAR MONTON SIDNEY OPERA HOUSE |
Matemàtiques B ANA BENITO HIPATIA |
13:05 14:00 |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA ALFRED WEGENER |
Tutoria HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE ISABEL CLARA SIMÓ |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME LOGOS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BATX1 Hum i CCSS |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA DULDINEA I CARMESINA |
14:20 15:15 |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA JOAN REGLÀ |
Matemàtiques B ANA BENITO HIPATIA |
Llengua Castellana i Lite JIMENEZ RUIZ, ANA DULDINEA I CARMESINA |
  |   |
Grup: | QUART D'ESO C |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Alternativa Educativa CANTOS MARTÍNEZ, LAURA BENEDETTI |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA LONDON EYE |
Valencià: Llengua i Liter HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA CONSTANTINO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS MARIE CURIE Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 3 Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
8:55 9:50 |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ELINOR OSTROM Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE BATX2 Humanes, Socials i Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME LOGOS |
Matemàtiques B MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS JOAN FUSTER |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX2 Humanes, Socials i Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS CAVANILLES Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO LYNN MARGULIS Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
9:50 10:45 |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME LOGOS |
Llengua Castellana i Lite MARTÍN NÁGER, CRISTINA DULDINEA I CARMESINA |
Llengua Castellana i Lite MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE INFORMÀTICA 2 Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA COMUNA 1 Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 3 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA LONDON EYE |
11:15 12:10 |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 2 Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS BATX2 Humanes, Socials i Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO BIBLIOTECA Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL TALES Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
Primera Llengua Estranger BOLUDA HENARES, M. DEL MA EMPIRE STATE BUILDING |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER LEONARDO Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
12:10 13:05 |
Matemàtiques B MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS HIPATIA |
Tutoria MARTÍN NÁGER, CRISTINA DULDINEA I CARMESINA |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL |
Valencià: Llengua i Liter HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE CAVANILLES |
Llengua Castellana i Lite MARTÍN NÁGER, CRISTINA BENEDETTI |
13:05 14:00 |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA ALFRED WEGENER |
Matemàtiques B MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS HIPATIA |
Geografia i Història MIQUEL APARICI ORIENTACIÓ |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BATX1 Hum i CCSS |
Geografia i Història MIQUEL APARICI PENYAGOLOSA |
14:20 15:15 |
Valencià: Llengua i Liter HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE JOAN FUSTER |
Geografia i Història MIQUEL APARICI ORIENTACIÓ |
Matemàtiques B MARTÍNEZ ARTERO, CLARA IS HIPATIA |
  |   |
Grup: | QUART D'ESO D |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Valencià: Llengua i Liter SELLES GIMENO, HELEN JOAN FUSTER |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA EUROTUNNEL |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA LOGOS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA CONSTANTINO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS MARIE CURIE Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 3 Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME LOGOS |
8:55 9:50 |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ELINOR OSTROM Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE BATX2 Humanes, Socials i Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
Tutoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA |
Matemàtiques B ANA BENITO TALES |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX2 Humanes, Socials i Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS CAVANILLES Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO LYNN MARGULIS Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
9:50 10:45 |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE INFORMÀTICA 2 Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA COMUNA 1 Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 3 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA EUROTUNNEL |
11:15 12:10 |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 2 Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS BATX2 Humanes, Socials i Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO BIBLIOTECA Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL TALES Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
Valencià: Llengua i Liter SELLES GIMENO, HELEN VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
Primera Llengua Estranger PINO GARCÍA, ALICIA GUILLEM DE CASTRO |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER LEONARDO Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
12:10 13:05 |
Matemàtiques B ANA BENITO TALES |
Alternativa Educativa CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ORIENTACIÓ Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS PMAR 3 |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Geografia i Història ROCA MORILLA, ELENA JOHN WILLIAMS |
13:05 14:00 |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA ALFRED WEGENER |
Matemàtiques B ANA BENITO TALES |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BATX1 Hum i CCSS |
Valencià: Llengua i Liter SELLES GIMENO, HELEN VICENT ANDRÉS ESTELLÉS |
14:20 15:15 |
Llengua Castellana i Lite TORRES RODRIGO, TERESA MIGUEL HERNÁNEZ |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME LOGOS |
Matemàtiques B ANA BENITO EULER |
  |   |
Grup: | QUART D'ESO E |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Llengua Castellana i Lite MARTÍN NÁGER, CRISTINA DULDINEA I CARMESINA |
Llengua Castellana i Lite MARTÍN NÁGER, CRISTINA GUILLEM DE CASTRO CODOCÈNCIA 1H ORIPT |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA CONSTANTINO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS MARIE CURIE Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 3 Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
Matemàtiques A HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES |
8:55 9:50 |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ELINOR OSTROM Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE BATX2 Humanes, Socials i Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL |
Valencià: Llengua i Liter GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER CODOCÈNCIA 1H ORIPT |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX2 Humanes, Socials i Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS CAVANILLES Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO LYNN MARGULIS Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL ALFRED WEGENER Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
9:50 10:45 |
Matemàtiques A HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES CODOCÈNCIA 1H ORIPT |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN PMAR 3 Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN BATX1 Hum i CCSS |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN PMAR 3 Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN HIPATIA |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE INFORMÀTICA 2 Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA COMUNA 1 Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 3 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Llengua Castellana i Lite MARTÍN NÁGER, CRISTINA DULDINEA I CARMESINA |
11:15 12:10 |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 2 Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER LEONARDO Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Física i Química LÁZARO RUIZ, MARCOS BATX2 Humanes, Socials i Física i Química GARCÍA JIMENO, AMPARO BIBLIOTECA Física i Química TAMARIT TOLEDO, JUNCAL TALES Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME PENYAGOLOSA |
Geografia i Història MIQUEL APARICI ORIENTACIÓ |
Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia i Geologia MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD LYNN MARGULIS Llatí CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Tecnologia CASTRO ALMUDEVER, MERCHE TALLER GAUDÍ Tecnologia LARREY RUIZ, LORENA TALLER LEONARDO Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ INFORMÀTICA 2 Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA ORIENTACIÓ Informàtica - Digitalitza INFO1 INFORMÀTICA 1 Música FERRANDO DUET, DIDIER JOHN WILLIAMS |
12:10 13:05 |
Valencià: Llengua i Liter GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER CODOCÈNCIA 1H ORIPT |
Alternativa Educativa CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ LOGOS Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS PMAR 3 |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL |
Valencià: Llengua i Liter GENÍS PERUCHO, JOSEP JOAN FUSTER |
Geografia i Història MIQUEL APARICI PENYAGOLOSA |
13:05 14:00 |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA ALFRED WEGENER |
Geografia i Història MIQUEL APARICI ORIENTACIÓ |
Matemàtiques A HERRANZ LÓPEZ, MARÍA Sinèrgies CODOCÈNCIA 1H ORIPT |
Economia i Emprenedoria CANTOS MARTÍNEZ, LAURA ALFRED WEGENER Formació i Orient Profess FUERTES IZQUIERDO, LAURA LOGOS Tecnologia MARTÍ CINTERO, M. JOSÉ TALLER GAUDÍ Informàtica - Digitalitza MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Biologia i Geologia TOLEDO, VICENTE CAVANILLES Expressió Artística PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Francés 3h LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BATX1 Hum i CCSS |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN Sinèrgies Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
14:20 15:15 |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME LOGOS |
Matemàtiques A HERRANZ LÓPEZ, MARÍA Sinèrgies |
Tutoria HERRANZ LÓPEZ, MARÍA TALES |
  |   |
Grup: | PDC2 |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Àmbit Científic PR4 PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
ÀMBIT PRÀCTIC PDC2 LARREY RUIZ, LORENA INFORMÀTICA 2 |
Tutoria PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
ÀMBIT PRÀCTIC PDC2 LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ |
8:55 9:50 |
Àmbit Lingüístic i Social PRERA MENERO, XAVI PMAR 3 |
Àmbit Científic PR4 PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
ÀMBIT PRÀCTIC PDC2 LARREY RUIZ, LORENA TALLER LEONARDO |
Educació Física SOLA MIR, NICOLÁS Educació Física ARENAS VELÁZQUEZ, FEDERIC |
Àmbit Lingüístic i Social PRERA MENERO, XAVI PMAR 3 |
9:50 10:45 |
Àmbit Científic PR4 PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN PMAR 3 Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN BATX1 Hum i CCSS |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN PMAR 3 Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN HIPATIA |
Àmbit Lingüístic i Social PRERA MENERO, XAVI PMAR 3 |
Àmbit Lingüístic i Social PRERA MENERO, XAVI PMAR 3 |
11:15 12:10 |
Àmbit Científic PR4 PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
Àmbit Lingüístic i Social PRERA MENERO, XAVI PMAR 3 |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME PENYAGOLOSA |
Àmbit Científic PR4 PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
Àmbit Científic PR4 PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
12:10 13:05 |
ÀMBIT PRÀCTIC PDC2 LARREY RUIZ, LORENA TALLER GAUDÍ |
Religió MARTÍNEZ MERENCIANO, CONS PMAR 3 |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA EUROTUNNEL |
Àmbit Lingüístic i Social PRERA MENERO, XAVI PMAR 3 |
Àmbit Científic PR4 PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
13:05 14:00 |
Taller Aprof Acrogimnàsti MORTES MARQUÉS, ERNEST Taller Aprof Acrogimnàsti ESPEJO OLMO, SUSANA Taller Aprof Programació MARTÍNEZ SÁNCHEZ, ELENA INFORMÀTICA 1 Taller Aprof Mitologia Cl CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO Taller aprof Disseny Orde NIETO TORRES, MIREIA INFORMÀTICA 2 Taller Aprof Italià BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM ORIENTACIÓ Francés 2h TORRES PALAU,MARÍA ALFRED WEGENER |
Àmbit Lingüístic i Social PRERA MENERO, XAVI PMAR 3 |
Àmbit Científic PR4 PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
Àmbit Lingüístic i Social PRERA MENERO, XAVI PMAR 3 |
Primera Llengua Estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN Sinèrgies Primera Llengua Estranger ROMERO DOMENECH, CARMEN EMPIRE STATE BUILDING |
14:20 15:15 |
ValEt PAULINO CUENCA, JAIME LOGOS |
Àmbit Lingüístic i Social PRERA MENERO, XAVI PMAR 3 |
Àmbit Científic PR4 PARREÑO ALARCÓN, REYES PMAR 3 |
  |   |
Grup: | 1Batx Ciències |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM |
Llengua Castellana i Lite RUIZ PEÑA, LORENA BATX1 CCSS |
Primera Llengua Estranger MICHAU, CAROLINE BATX1 Ciències |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
8:55 9:50 |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER LEONARDO Economia, Emprenedoria i RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 CCSS |
Matemàtiques I BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA ORIENTACIÓ |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER LEONARDO Economia, Emprenedoria i RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ELINOR OSTROM |
9:50 10:45 |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB COMUNA 1 Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 CCSS INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI BATX1 Ciències |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE MARIE CURIE Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA BATX1 Ciències Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO CAVANILLES Economia, Emprenedoria i RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ELINOR OSTROM |
Llengua Castellana i Lite RUIZ PEÑA, LORENA BENEDETTI |
11:15 12:10 |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER LEONARDO Economia, Emprenedoria i RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ELINOR OSTROM |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ORIENTACIÓ INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE MARIE CURIE Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Matemàtiques I BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
12:10 13:05 |
Matemàtiques I BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI CAVANILLES INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 1 |
Primera Llengua Estranger MICHAU, CAROLINE BATX1 Ciències |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Sala de visites INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 1 |
13:05 14:00 |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA LOGOS |
Llengua Castellana i Lite RUIZ PEÑA, LORENA BATX1 Ciències |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI BATX1 Ciències |
Matemàtiques I BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Valencià: Llengua i Liter CASSANY BATES,JORDI BATX1 Ciències |
14:20 15:15 |
Primera Llengua Estranger MICHAU, CAROLINE BATX1 Ciències |
  | Tutoria MICHAU, CAROLINE BATX1 Ciències |
  |   |
Grup: | 1 Batxillerat Ciències i General |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA ELINOR OSTROM |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
8:55 9:50 |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER LEONARDO Economia, Emprenedoria i RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 CCSS |
Primera Llengua Estranger GARCÍA CERÓN, DANIEL ELINOR OSTROM |
Matemàtiques I PÉREZ LARA, ESTELA ELINOR OSTROM Matemàtiques Generals BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER LEONARDO Economia, Emprenedoria i RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ELINOR OSTROM |
9:50 10:45 |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB COMUNA 1 Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 CCSS INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Tutoria GARCÍA CERÓN, DANIEL ELINOR OSTROM |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE MARIE CURIE Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA BATX1 Ciències Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO CAVANILLES Economia, Emprenedoria i RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ELINOR OSTROM |
Matemàtiques I PÉREZ LARA, ESTELA ELINOR OSTROM Matemàtiques Generals BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
11:15 12:10 |
Matemàtiques I PÉREZ LARA, ESTELA ELINOR OSTROM Matemàtiques Generals BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Física i Química PARREÑO ALARCÓN, REYES MARIE CURIE Física i Química DE LA FUENTE MENDOZA, MAR FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER LEONARDO Economia, Emprenedoria i RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ELINOR OSTROM |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ORIENTACIÓ INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE MARIE CURIE Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM |
12:10 13:05 |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI CAVANILLES INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 1 |
Valencià: Llengua i Liter HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE ELINOR OSTROM |
Matemàtiques I PÉREZ LARA, ESTELA ELINOR OSTROM Matemàtiques Generals BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Sala de visites INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 1 |
13:05 14:00 |
Valencià: Llengua i Liter HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE ELINOR OSTROM |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA ELINOR OSTROM |
Valencià: Llengua i Liter HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE ELINOR OSTROM |
Primera Llengua Estranger GARCÍA CERÓN, DANIEL ELINOR OSTROM |
14:20 15:15 |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA ELINOR OSTROM |
  | Primera Llengua Estranger GARCÍA CERÓN, DANIEL ELINOR OSTROM |
  |   |
Grup: | 1Batx Ciències Socials |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
ECONOMIA RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 Hum i CCSS ECONOMIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX1 CCSS Volum PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Grec I CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
8:55 9:50 |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA BATX1 CCSS |
Matemàtiques aplicades a HERRANZ LÓPEZ, MARÍA BATX1 Hum i CCSS Matemàtiques aplicades a ARTERO ESCUDER, LAURA BATX1 CCSS Llatí I HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Dibuix Artistic NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
ECONOMIA RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 Hum i CCSS ECONOMIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX1 CCSS Volum PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Grec I CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA BATX1 CCSS |
9:50 10:45 |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB COMUNA 1 Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 CCSS INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE BATX1 CCSS |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE MARIE CURIE Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA BATX1 Ciències Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Matemàtiques aplicades a HERRANZ LÓPEZ, MARÍA BATX1 Hum i CCSS Matemàtiques aplicades a ARTERO ESCUDER, LAURA BATX1 CCSS Llatí I HERRADOR CASTILLO, ANA BATX1 Ciències Dibuix Artistic NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
ECONOMIA RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 Hum i CCSS ECONOMIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX1 CCSS Volum PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Grec I CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
11:15 12:10 |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA BATX1 CCSS |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA BATX1 CCSS |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ORIENTACIÓ INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE MARIE CURIE Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE BATX1 CCSS |
12:10 13:05 |
ECONOMIA RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 Hum i CCSS ECONOMIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX1 CCSS Volum PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Grec I CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI CAVANILLES INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 1 |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA BATX1 CCSS |
Primera Llengua Estranger SABATELL CELDRAN, ANA BATX1 CCSS |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Sala de visites INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 1 |
13:05 14:00 |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA BATX1 CCSS |
Matemàtiques aplicades a HERRANZ LÓPEZ, MARÍA BATX1 Hum i CCSS Matemàtiques aplicades a ARTERO ESCUDER, LAURA BATX1 CCSS Llatí I HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Dibuix Artistic NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
Valencià HERVAS SENDRA, JOSEP ANGE BATX1 CCSS |
Tutoria SABATELL CELDRAN, ANA BATX1 CCSS |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA BATX1 CCSS |
14:20 15:15 |
Matemàtiques aplicades a HERRANZ LÓPEZ, MARÍA BATX1 Hum i CCSS Matemàtiques aplicades a ARTERO ESCUDER, LAURA BATX1 CCSS Llatí I HERRADOR CASTILLO, ANA GUILLEM DE CASTRO Dibuix Artistic NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
  | Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA BATX1 CCSS |
  |   |
Grup: | 1Batx Humanes, Ciències Socials i Arts |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
ECONOMIA RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 Hum i CCSS ECONOMIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX1 CCSS Volum PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Grec I CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
Tutoria SERRA ZAFRILLA, CARLOS BATX1 Hum i CCSS |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA BATX1 Hum i CCSS |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE ALFRED WEGENER Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
8:55 9:50 |
Primera Llengua Estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS BATX1 Hum i CCSS |
Llengua Castellana i Lit RUIZ PEÑA, LORENA BATX1 Hum i CCSS |
Matemàtiques aplicades a HERRANZ LÓPEZ, MARÍA BATX1 Hum i CCSS Matemàtiques aplicades a ARTERO ESCUDER, LAURA BATX1 CCSS Llatí I HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Dibuix Artistic NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
ECONOMIA RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 Hum i CCSS ECONOMIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX1 CCSS Volum PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Grec I CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
9:50 10:45 |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB COMUNA 1 Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 CCSS INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE MARIE CURIE Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA BATX1 Ciències Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Matemàtiques aplicades a HERRANZ LÓPEZ, MARÍA BATX1 Hum i CCSS Matemàtiques aplicades a ARTERO ESCUDER, LAURA BATX1 CCSS Llatí I HERRADOR CASTILLO, ANA BATX1 Ciències Dibuix Artistic NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
ECONOMIA RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 Hum i CCSS ECONOMIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX1 CCSS Volum PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Grec I CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
11:15 12:10 |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA BATX1 Hum i CCSS |
Filosofia SESÉ RIBES, MARTA BATX1 Hum i CCSS |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI ORIENTACIÓ INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 3 |
Biologia, Geologia i Cien TOLEDO, VICENTE MARIE CURIE Biologia, Geologia i Cien GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Dibuix Tècnic I BARRERA RAMÍREZ, RUBÉN ESCHER 1 Dibuix Tècnic I PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Història del Món Contempo BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX1 Hum i CCSS Història del Món Contempo MANJÓN HERRERA, XIMO BATX1 CCSS Literatura Universal MICHELENA RUBIO, ALBA ELINOR OSTROM |
Valencià CASSANY BATES,JORDI BATX1 Hum i CCSS |
12:10 13:05 |
ECONOMIA RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX1 Hum i CCSS ECONOMIA FUERTES IZQUIERDO, LAURA BATX1 CCSS Volum PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA ESCHER 1 Grec I CALATAYUD CAMPOS, NOEMÍ CONSTANTINO |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI CAVANILLES INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 1 |
Primera Llengua Estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS BATX1 Hum i CCSS |
Primera Llengua Estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS BATX1 Hum i CCSS |
Biologia Humana i Salut MARÍ ANDREU, M. TRINIDAD ALFRED WEGENER Segona Llengua Estrangera TORRES PALAU,MARÍA BATX1 Hum i CCSS Psicologia SESÉ RIBES, MARTA ELINOR OSTROM Projecte Investigació GARCÍA BARBERAN, ANA ISAB BATX1 CCSS Projecte Investigació HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Gestió Projectes Emprened RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Sala de visites INFORMÀTICA - Prog, Xar i INFO1 INFORMÀTICA 1 |
13:05 14:00 |
Valencià CASSANY BATES,JORDI BATX1 Hum i CCSS |
Matemàtiques aplicades a HERRANZ LÓPEZ, MARÍA BATX1 Hum i CCSS Matemàtiques aplicades a ARTERO ESCUDER, LAURA BATX1 CCSS Llatí I HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Dibuix Artistic NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
Llengua Castellana i Lit RUIZ PEÑA, LORENA BATX1 Hum i CCSS |
Educació Física ESPEJO OLMO, SUSANA |
Llengua Castellana i Lit RUIZ PEÑA, LORENA BATX1 Hum i CCSS |
14:20 15:15 |
Matemàtiques aplicades a HERRANZ LÓPEZ, MARÍA BATX1 Hum i CCSS Matemàtiques aplicades a ARTERO ESCUDER, LAURA BATX1 CCSS Llatí I HERRADOR CASTILLO, ANA GUILLEM DE CASTRO Dibuix Artistic NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 |
  | Valencià CASSANY BATES,JORDI BATX1 Hum i CCSS |
  |   |
Grup: | 2Batx Ciències |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Valencià: llengua i liter ROMERO CANO, ANNA BELEN FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Valencià: llengua i liter ROMERO CANO, ANNA BELEN FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO Disseny NIETO TORRES, MIREIA Sinèrgies Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX2 Humanes, Socials i Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
Història de la Filosofia PAULINO CUENCA, JAIME FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BIBLIOTECA INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sinèrgies Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA BATX2 Humanes, Socials i |
8:55 9:50 |
Primera llengua estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Història Espanya MANJÓN HERRERA, XIMO FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Física LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER GAUDÍ Tècniques d'Expressió Gra PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Geografia LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ Història de l'Art VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Història de la Filosofia PAULINO CUENCA, JAIME FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
9:50 10:45 |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BIBLIOTECA INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sala de visites Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA Sinèrgies |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO Disseny NIETO TORRES, MIREIA Sinèrgies Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX2 Humanes, Socials i Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BIBLIOTECA INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sinèrgies Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA BATX2 Humanes, Socials i |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sala de visites Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA BATX2 Humanes, Socials i |
Història Espanya MANJÓN HERRERA, XIMO FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
11:15 12:10 |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO Disseny NIETO TORRES, MIREIA Sinèrgies Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX2 Humanes, Socials i Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
Història de la Filosofia PAULINO CUENCA, JAIME FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Història Espanya MANJÓN HERRERA, XIMO FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Valencià: llengua i liter ROMERO CANO, ANNA BELEN FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ Sinèrgies Disseny NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI BATX2 Humanes, Socials i Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
12:10 13:05 |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Matemàtiques II PÉREZ SANSANO, VÍCTOR FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Llengua Castellana i Lite CRESPO LAJARA, VICTORIA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Matemàtiques II PÉREZ SANSANO, VÍCTOR FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Física LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO CAVANILLES Tècniques d'Expressió Gra PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Geografia LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ Història de l'Art VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
13:05 14:00 |
Física LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER GAUDÍ Tècniques d'Expressió Gra PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Geografia LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ Història de l'Art VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
Física LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER GAUDÍ Tècniques d'Expressió Gra PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Geografia LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ Història de l'Art VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
Primera llengua estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Primera llengua estranger VALERO NAVARRO, ANA BELEN FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
Matemàtiques II PÉREZ SANSANO, VÍCTOR FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
14:20 15:15 |
Tutoria PÉREZ SANSANO, VÍCTOR FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
  | Matemàtiques II PÉREZ SANSANO, VÍCTOR FÍSICA I QUÍMICA GALILEO |
  |   |
Grup: | 2Batx Ciències Socials |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Primera llengua estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS COMUNA 1 |
Geografia VICENT MULLOR, NOEMÍ COMUNA 1 |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO Disseny NIETO TORRES, MIREIA Sinèrgies Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
Valencià: llengua i liter ROMERO CANO, ANNA BELEN COMUNA 1 |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BIBLIOTECA INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sinèrgies Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA |
8:55 9:50 |
Matemàtiques II ALMENAR GIL, VICENTE PI Matemàtiques CCSS PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER Matemàtiques CCSS BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències Llatí II HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Dibuix Artístic 2 CARRION MONDEJAR, M JOSÉ Sinèrgies |
Valencià: llengua i liter ROMERO CANO, ANNA BELEN COMUNA 1 |
Primera llengua estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS COMUNA 1 |
Matemàtiques II ALMENAR GIL, VICENTE PI Matemàtiques CCSS PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER Matemàtiques CCSS BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències Llatí II HERRADOR CASTILLO, ANA BATX2 Humanes, Socials i Dibuix Artístic 2 CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO |
Matemàtiques II ALMENAR GIL, VICENTE PI Matemàtiques CCSS PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER Matemàtiques CCSS BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències Llatí II HERRADOR CASTILLO, ANA BATX1 Hum i CCSS Dibuix Artístic 2 CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO |
9:50 10:45 |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BIBLIOTECA INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sala de visites Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA Sinèrgies |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO Disseny NIETO TORRES, MIREIA Sinèrgies Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BIBLIOTECA INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sinèrgies Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sala de visites Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA |
Primera llengua estranger SERRA ZAFRILLA, CARLOS COMUNA 1 |
11:15 12:10 |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO Disseny NIETO TORRES, MIREIA Sinèrgies Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
Matemàtiques II ALMENAR GIL, VICENTE PI Matemàtiques CCSS PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER Matemàtiques CCSS BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències Llatí II HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Dibuix Artístic 2 CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO |
Geografia VICENT MULLOR, NOEMÍ COMUNA 1 |
Geografia VICENT MULLOR, NOEMÍ COMUNA 1 |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ Sinèrgies Disseny NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
12:10 13:05 |
Valencià: llengua i liter ROMERO CANO, ANNA BELEN COMUNA 1 |
Història d'Espanya LÓPEZ CLAVEL, PAU COMUNA 1 |
Història de la Filosofia PAULINO CUENCA, JAIME COMUNA 1 |
Llengua Castellana i Lite LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES COMUNA 1 |
Història de la Filosofia PAULINO CUENCA, JAIME COMUNA 1 |
13:05 14:00 |
Llengua Castellana i Lite LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES COMUNA 1 |
Història de la Filosofia PAULINO CUENCA, JAIME COMUNA 1 |
Llengua Castellana i Lite LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES COMUNA 1 |
Història d'Espanya LÓPEZ CLAVEL, PAU COMUNA 1 |
Història d'Espanya LÓPEZ CLAVEL, PAU COMUNA 1 |
14:20 15:15 |
Geografia VICENT MULLOR, NOEMÍ COMUNA 1 |
  | Tutoria VICENT MULLOR, NOEMÍ COMUNA 1 |
  |   |
Grup: | 2Batx Ciències, Humanes, Ciències Socials i Arts |
Dilluns | Dimarts | Dimecres | Dijous | Divendres | |
8:00 8:55 |
Valencià GENÍS PERUCHO, JOSEP BATX2 Humanes, Socials i |
Història d'Espanya BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX2 Humanes, Socials i |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO Disseny NIETO TORRES, MIREIA Sinèrgies Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
Primera llengua estr. Ang BOLUDA HENARES, M. DEL MA BATX2 Humanes, Socials i |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BIBLIOTECA INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sinèrgies Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA |
8:55 9:50 |
Matemàtiques II ALMENAR GIL, VICENTE PI Matemàtiques CCSS PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER Matemàtiques CCSS BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències Llatí II HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Dibuix Artístic 2 CARRION MONDEJAR, M JOSÉ Sinèrgies |
Primera llengua estr. Ang BOLUDA HENARES, M. DEL MA BATX2 Humanes, Socials i |
Física LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER GAUDÍ Tècniques d'Expressió Gra PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Geografia LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ Història de l'Art VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
Matemàtiques II ALMENAR GIL, VICENTE PI Matemàtiques CCSS PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER Matemàtiques CCSS BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències Llatí II HERRADOR CASTILLO, ANA BATX2 Humanes, Socials i Dibuix Artístic 2 CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO |
Matemàtiques II ALMENAR GIL, VICENTE PI Matemàtiques CCSS PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER Matemàtiques CCSS BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències Llatí II HERRADOR CASTILLO, ANA BATX1 Hum i CCSS Dibuix Artístic 2 CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO |
9:50 10:45 |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BIBLIOTECA INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sala de visites Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA Sinèrgies |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO Disseny NIETO TORRES, MIREIA Sinèrgies Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR BIBLIOTECA INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sinèrgies Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA |
Activitat Física per a la ESPEJO OLMO, SUSANA Segona Llengua Estr. Fran LÓPEZ MARCHANTE, M. DOLOR EUROTUNNEL INFORMÀTICA - Prog, Xar i GUINOT GALERA, TONI INFORMÀTICA 1 Treball Experimental F i LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Imatge i So CANDELAS PÉREZ, ALFONSO Sala de visites Gestió Projectes Emprened CANTOS MARTÍNEZ, LAURA |
Història d'Espanya BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX2 Humanes, Socials i |
11:15 12:10 |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO Disseny NIETO TORRES, MIREIA Sinèrgies Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
Matemàtiques II ALMENAR GIL, VICENTE PI Matemàtiques CCSS PÉREZ SANSANO, VÍCTOR EULER Matemàtiques CCSS BENLLOCH CASABAN, M. AMPA BATX1 Ciències Llatí II HERRADOR CASTILLO, ANA CONSTANTINO Dibuix Artístic 2 CARRION MONDEJAR, M JOSÉ PICASSO |
Valencià GENÍS PERUCHO, JOSEP BATX2 Humanes, Socials i |
Llengua Castellana i Lite LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BATX2 Humanes, Socials i |
Biologia GARCÍA MOLLA, M. VICTORIA CAVANILLES Biologia GARCÍA TORDERA, VERÓNICA FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Dibuix Tècnic II CARRION MONDEJAR, M JOSÉ Sinèrgies Disseny NIETO TORRES, MIREIA ESCHER 1 Empresa i Disseny Models RODRÍGUEZ POYATOS, CAROLI Empresa i Disseny Models CANTOS MARTÍNEZ, LAURA COMUNA 1 Grec II HERRADOR CASTILLO, ANA GRUP REDUÏT 2 |
12:10 13:05 |
Llengua Castellana i Lite LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BATX2 Humanes, Socials i |
Història de la Filosofia PAULINO CUENCA, JAIME BATX2 Humanes, Socials i |
Llengua Castellana i Lite LÓPEZ GÓMEZ, M. ANGELES BATX2 Humanes, Socials i |
Història d'Espanya BARCELÓ ORGILER, JOAQUIM BATX2 Humanes, Socials i |
Física LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO CAVANILLES Tècniques d'Expressió Gra PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Geografia LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ Història de l'Art VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
13:05 14:00 |
Física LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER GAUDÍ Tècniques d'Expressió Gra PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Geografia LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ Història de l'Art VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
Física LÁZARO RUIZ, MARCOS FÍSICA I QUÍMICA GALILEO Química MORAGUES PONS, M. ESPERAN FÍSICA I QUÍMICA LAVOSSIE Tecnologia i Enginyeria I MÁRQUEZ FERNÁNDEZ, ROCÍO TALLER GAUDÍ Tècniques d'Expressió Gra PÉREZ-BERMÚDEZ LEAL, SARA PICASSO Geografia LÓPEZ CLAVEL, PAU JOAN REGLÀ Història de l'Art VICENT MULLOR, NOEMÍ GOYA |
Tutoria BOLUDA HENARES, M. DEL MA BATX2 Humanes, Socials i |
Valencià GENÍS PERUCHO, JOSEP BATX2 Humanes, Socials i |
Història de la Filosofia PAULINO CUENCA, JAIME BATX2 Humanes, Socials i |
14:20 15:15 |
Primera llengua estr. Ang BOLUDA HENARES, M. DEL MA BATX2 Humanes, Socials i |
  | Història de la Filosofia PAULINO CUENCA, JAIME BATX2 Humanes, Socials i |
  |   |